زیرساخت های فناوری اطلاعات (IT) در سازمانها چگونه ارزیابی و توسعه داده می شود؟

زیرساخت های فناوری اطلاعات (IT) در سازمانها چگونه ارزیابی و توسعه داده می شود؟

فناوری اطلاعات (Information Technology) مجموعه ابزارهایی را در اختیار سازمانها قرار می دهد تا به کمک بهره بردای از آن اهدافی چون خودکار سازی امور، حذف نیروی انسانی سربار، ارتقاء ضریب ایمنی صحت انجام کارها، امنیت حفظ و نگهداری اطلاعات، کاهش هزینه های زیربنایی، مدیریت منابع انسانی و… را محقق سازند.

خوشبختانه تکنولوژی اطلاعات امروزه با هر یک از علوم دیگر که ترکیب شده ارزش های افزوده چشمگیری را خلق کرده که بی شک جزو معجزات قرن معاصر است. تصور کنید سوپرمارکت هایی که حتی در محدوده جغرافیایی محل استقرارشان نیز نمی توانستند تمام مشتریان را پاسخگو باشند امروزه در جیب هر یک از ما شعبه ای ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته دارند، کافیست گوشی تلفن همراه خود را به دست بگیرید و همین الان یک قالب پنیر از نزدیک ترین سوپر مارکت نزدیک به خودتان سفارش دهیدتا کمتر از ۳۰ زنگ دقیقه درب منزلتان به صدا درآید.

با این حساب بعید است در این علم بی نظیر راهکاری برای مدیریت، نظارت و توسعه کسب و کار وجود نداشته باشد. پرواضح است سیستم های متشکل از سخت افزار ها و نرم افزار های متعددی برای نیل به مقاصد فوق وجود دارد که متخصصین و مشاورین کسب و کار از آنها در هر بخش و مرحله مربوط به خودش نهایت استفاده را می برند.

 

با دیگر خدمات مشاوره ای ما نیز آشنا شوید:

 

اگر فکر می کنید می توانیم برای کسب و کارتان مفید باشیم باعث افتخارمان خواهد بود تا با هماهنگی قبلی خدمتگزارتان باشیم:
ثبت سفارش آنلاین خدمات مشاوره کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *