تعرفه سرویسهای میزبانی وب (هاست) ایران

تعرفه سرویسهای میزبانی وب (هاست) بین المللی

نکات مهم:

  1. کلیه سرویس های فوق به طور پیش فرض شامل پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش پلن استاندارد می باشند.
  2. کلیه سرویسهای ایران با پایداری ۹۹% و سرویسهای بین الملل ۹۹.۹۹% تضمین می شوند.
  3. کلیه سرویسهای فوق تا ۷ روز ضمانت بازگشت وجه دارند.
  4. کلیه پلن های سرور وب هاستینگ ایران آنتی تحریم بوده و ترافیک خارج از کشور به طور کامل و بدون محدودیت در دسترس می باشد.
  5. کلیه پلن های سرور وب هاستینگ بین الملل از داخل ایران در دسترس بوده و ارتباط آن با ترافیک داخل کشور به طور کامل و بدون محدودیت در دسترس می باشد.
  6. از کلیه اکانت های میزبانی شده بر روی سرورهای وب هاستینگ ایران و بین الملل در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهیانه (مجموعا سخ نسخه) به طور خودکار بک آپ گیری می شود.
  7.  پهنای باند کلیه اکانت ها (ایران و فنلانند) ۱Gb/s بوده و محدودیتی در میزان ترافیک مصرفی اعمال نشده است.
  8. کلیه سرویسهای فوق مجهز به آخرین نسخه فایروال و آنتی ویروس حرفه ای بوده و برای تمامی دامنه ها و زیردامنه های میزبانی شده امکان استفاده از گواهینامه امنیتی SSL رایگان را دارا می باشند.
  9. سرورهای هاستینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ پاسارگاد دارای ۲۴ هسته پردازنده (CPU) با سرعت ۴.۲GHz و ۴۸ هسته کمک پردازنده (Thread) و ۱۶Mb حافظه کش با ۶۴ گیگابایت حافظه موقت (RAM) از نوع DDR4 ECC و همچنین ۱ ترابایت حافظه دائم از نوع SSD NVME Enterprise می باشند و برای اکانت های میزبانی شده محدودیتی به میزان ۱GB رم و ۱% از کل پردازنده سرور تعریف شده است.
  10. وب سرور کلیه پلن های هاستینگ Nginx بوده و امکان تعریف نامحدود Parked Domain, Subdomain, Domain و FTP و Web Disk و Email و یک عدد Database وجود دارد.