درباره ما

 1. معرفی

  کانون آگهی و تبلیغات پاسارگاد نوین به عنوان یکی از زیر مجموعه های هولدینگ پادرا با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به شماره پروانه ۳۰۰۱۴۰۹۴ در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ فعالیت رسمی خود را در رسته رسانه های فضای مجازی با هدف ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه تبلیغات اینترنتی (Digital Marketing) آغاز نموده است.

 2. توانمندی ها

  این مرکز با پرورش و بکارگیری متخصصینی زبده در زمینه های تحلیل کسب و کار، تحقیق بازار، استراتژیست تبلیغات، گرافیک، برنامه نویس، مترجم و نویسنده و همچنین تشکیل تیم هایی حرفه ای در هر یک از زمینه های مورد نیاز کارفرمایان پتانسیلی بسیار بالا در رشد و ارتقاء سطح فروش مشتریان گرامی با استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ دارد.

 3. اهداف

  بزرگترین هدف این مرکز بستر سازی برای رشد و نمو کسب و کارهای دیجیتال بوده به نحوی که اجزاء تشکیل دهنده بازار موجود از جمله عرضه و تقاظا را پوشش داده و کلیه فرآیند های مربوطه از مجاری الکترونیکی انجام و ارائه گردد.

 4. ماموریت

  مهمترین ماموریت این سازمان یاری به کسب و کارهاییست که به دنبال ورود به دنیای سایبری و افزایش میزان فروش خود هستند.

 5. چشم انداز

  با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر نیروهای بومی سرزمین پهناور ایران امید است به ارائه راهکارهایی نوین دروازه ای به دنیای مدرن برای کسب و کارهای سنتی باشیم.

مجوز فعالیت کانون تبلیغات پاسارگاد

مجوز فعالیت کانون تبلیغات پاسارگاد

اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی)

کد شناسایی کسب و کار: 133769

ساماندهی (تائیدیه رسانه برخط)
logo-samandehi
کد شامد: 3-0-65-712365-1-1

مجوز کسب و کار اینترنتی

به زودی ...

WhatsApp همواره پاسخگوی شما هستیم