علی حقیقت جو
علی حقیقت جو، مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون تبلیغات پاسارگاد
مجوز فعالیت کانون تبلیغات پاسارگاد
مجوز فعالیت کانون تبلیغات پاسارگاد

معرفی اجمالی
کانون آگهی و تبلیغات پاسارگاد نوین به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ پادرا با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به شماره پروانه ۳۰۰۱۴۰۹۴ در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ فعالیت رسمی خود را در رسته رسانه های فضای مجازی با هدف ارائه خدمات هر چه بهتر در زمینه تبلیغات اینترنتی (Digital Marketing) آغاز نموده است.

توانمندی ها
این مرکز با پرورش و بکارگیری متخصصینی زبده در زمینه های تحلیل کسب و کار، تحقیق بازار، استراتژیست تبلیغات، گرافیک، برنامه نویس، مترجم و نویسنده و همچنین تشکیل تیم هایی حرفه ای در هر یک از زمینه های مورد نیاز کارفرمایان پتانسیلی بسیار بالا در رشد و ارتقاء سطح فروش مشتریان گرامی با استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ دارد.

اهداف
بزرگترین هدف این مرکز بسترسازی برای رشد و نمو کسب و کارهای دیجیتال بوده به نحوی که اجزاء تشکیل دهنده بازار موجود از جمله عرضه و تقاضا را پوشش داده و کلیه فرآیند های مربوطه از مجاری الکترونیکی انجام و ارائه گردد.

ماموریت
مهمترین ماموریت این سازمان یاری به کسب و کارهاییست که به دنبال ورود به دنیای سایبری و افزایش میزان فروش خود هستند.

چشم انداز
با استعانت از خداوند متعال و با تکیه بر نیروهای بومی سرزمین پهناور ایران امید است به ارائه راهکارهایی نوین دروازه ای به دنیای مدرن برای کسب و کارهای سنتی باشیم.