فرصت های شغلی

هرگز موفق نمی شوید، مگر از کاری که می کنید لذت ببرید.

 • تمرکز بر انجام امورات محوله در بستری امن و آرام
 • ارائه آموزشهای تخصصی رایگان در حین کار
 • کسب تجربه در کنار متخصصانی از سراسر ایران
 • پیشرفت شغلی در محیطی سالم و پویا
 • دسترسی رایگان به ابزارهای آنلاین برای انجام امورات محوله
 • بستری مناسب برای رشد و توسعه استعدادهای فردی و گروهی
استخدام در کانون تبلیغات پاسارگاد

شایسته سالاری جزئی از فرهنگ سازمانی ماست.

مزایای کار حضوری

مزایای کار حضوری در کانون تبلیغات پاسارگاد

حضور در تیمی پویا و خونگرم، در محیطی صمیمانه و سالم که اعضاء آن یکدیگر را همچون اعضاء خانواده خود می پندارند باعث ایجاد انگیزه ای سرشار از حس مفید بودن و پیشرفت های فردی و شغلی می شود؛ چرا که نیروی انسانی خوب و کارآمد، بزرگترین سرمایه هر کسب و کار محسوب می شود.

در تمام دفاتر و شعب کلیه کسب و کارهای تحت مالکیت و حمایت هلدینگ پادرا از جمله کانون تبلیغات پاسارگاد سعی برآن بوده تا امکانات کاملی اعم از تجهیزات، ادوات و لوازم پیشرفته مورد نیاز متخصصین این مجموعه تهیه و در اختیار ایشان قرار گرفته تا با آموزشهای لازم بهترین عملکرد با بالاترین راندمان کاری پرسنل مجموعه را شاهد باشیم.

حضور کلیه پرسنل کانون تبلیغات پاسارگاد در محل کار که ذاتا باعث تقویت ارتباطات درون سازمانی و همبستگی بیشتر می شود روحیه تشکیلات گرایی و نظام انجام و پیگیری امورات محوله را ارتقاء می بخشد.

مزایای کار غیر حضوری (دورکاری)

مزایای کار غیر حضوری (دورکاری) در کانون تبلیغات پاسارگاد

برای دورکاری در کانون تبلیغات پاسارگاد هیچ گونه محدودیتی در نوع و قدرت سخت افزار کامپیوتر مورد استفاده شما وجود ندارد. زیرا از همان آغاز همکاری کامپیوتری مخصوص به خودتان آن هم با منابع سخت افزاری مورد نیاز، به صـورت ریموت از راه دور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با امکان استفاده از اینترنت پرسرعت نامحدود رایگان که بر روی کامپیوتر ریموت اختصاصی خودتان به آن دسترسی دارید با سرعتی در حدود ۱۰۰Mb/s هرچقدر دوست دارید بر روی اینترنت دانلود و آپلود کنید!

هرچند که مبلغ پرداختی به همکاران دورکار ما بر اساس ساعات کار کرد ایشان محاسبه می شود، اما برای ما میزان کار انجام شده همیشه مهمتر از مقدار زمان صرف شده برای انجام آن است. بنابراین برای میزان ساعات کارکرد و حتی زمان انجام کارها محدودیتی وجود نداشته و به توان و علاقه شخص متقاضی بستگی دارد.

فرآیند جذب و آغاز همکاری

 1. ارسال رزومه کاری به آدرس ایمیل واحد گزینش job@pasargadmarketing.com
 2. انتظار دریافت پاسخ ایمیل مبنی بر تعیین وقت ملاقات جهت مصاحبه
 3. دسترسی به دوره های آموزشی رایگان پیش از شروع کار
 4. شروع یک هفته کار آزمایشی
 5. عقد قرارداد و شروع به کار
 6. تایید صورت وضعیت میزان کارکرد در انتهای هر ماه توسط واحد کارگزینی
 7. پرداخت ماهیانه مبلغ قرارداد توسط واحد حسابداری

در نظر داشته باشید در صورت وجود هرگونه سوال یا اشکال می توانید آن را از طریق هر یک از راههای ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در میان بگذارید.

موفق باشید 🙂