همکاری در فروش

نماینده فروش

مهمترین ویژگی نمایندگان فروش، اشرافیت به جزئیات خدمات و قدرت پرزنت مشتریان است؛ بنابراین پس از مذاکره با مشتری و قطعی شدن فروش، کافیست تا مشتری با لینک دریافت شده از سوی نماینده، سفارش خود را به صورت مستقیم بر روی پورتال مشتریان ثبت کند و آنگاه 15% از مبلغ سفارش توسط سیستم به صورت خودکار در حساب نماینده به عنوان پورسانت ثبت می شود.

لازم به ذکر است محاسبه پورسانت برای سفارشات جدید مشتریان قبلی به طور خودکار و توسط سیستم انجام می شود.

جهت دریافت لینک ویژه نمایندگی خود کافیست ابتدا در پورتال مشتریان ثبت نام و سپس با مراجعه به صفحه همکاری در فروش لینک نمایش داده شده را به مشتریان جدید ارائه نمایید.

عاملیت فروش کانون تبلیغات پاسارگاد

بازاریاب

مهمترین ویژگی بازاریابان، آشنایی به جزئیات خدمات و توانمندی در جستجو و کشف مشتریان است؛ بنابراین پس از اطمینان از یافتن فرصتی برای فروش، کافیست تا اطلاعات تماس مشتری را برای واحد فروش ارسال نموده تا پس از موفقیت آمیز بودن ثبت سفارش مذکور، 7% از مبلغ سفارش توسط واحد حسابداری در حساب بازاریاب به عنوان پورسانت ثبت گردد.

لازم به ذکر است محاسبه پورسانت برای سفارشات جدید مشتریان قبلی منوط به پیگیری مداوم و اعلام شرح فعالیت های انجام شده به واحد فروش می باشد.


لازم به ذکر است موارد زیر برای کلیه عاملان فروش (بازاریابان و نمایندگان فروش) یکسان می باشد:

  1. تمامی پورسانت های طول هر ماه، در انتهای همان ماه به طور خودکار توسط واحد حسابداری به شماره حساب عاملان فروش واریز می گردد.
  2. از آنجا که خدمات فنی و پشتیبانی توسط کانون تبلیغات پاسارگاد ارائه می شود، بنابراین مسئولیت های ناشی از آن (شامل: عقد قرارداد، پرداخت مالیات، پاسخگویی مسائل احتمالی و...) همگی بر عهده مجری آن یعنی کانون تبلیغات پاسارگاد خواهد بود و عاملان فروش دغدغه ای در این خصوص نخواهند داشت.
  3. کلیه عاملان فروش می توانند در صورت تمایل در کلاسها و دوره های آموزشی رایگانی که توسط کانون تبلیغات پاسارگاد برگزار می شود شرکت نمایند.
  4. کلیه عاملان فروش بسته به توانمندی و تلاشی که در حین کار از خود نشان می دهند تحت حمایت مادی و معنوی کانون تبلیغات پاسارگاد، همچون تقبل هزینه راه اندازی کمپین های تبلیغاتی، معرفی فرصت های فروش جدید و... قرار خواهند گرفت.
WhatsApp همواره پاسخگوی شما هستیم