نحوه بازیابی پرسش و پاسخ محرمانه ایرنیک

نحوه بازیابی پرسش و پاسخ محرمانه ایرنیک

قبلا “نحوه ورود به پنل کاربری ایرنیک” را خدمت شما دوستان عزیز شرح دادیم. اما اگر پرسش یا پاسخ محرمانه حساب کاربری ایرنیک تان را فراموش کردید دیگر امکان ورود به پنل کاربری تان را نخواهید داشت، بنابراین قصد داریم در این مطلب نحوه بازنشانی (بازیابی) پرسش و پاسخ محرمانه را به شما آموزش دهیم.

برای تغییر پرسش محرمانه ایرنیک ابتدا باید فرم مخصوص آن را از این لینک دانلود نموده سپس پرینت بگیرید و با دست خط خودتان تکمیل بفرمایید، سپس آن را به همراه کارت ملی خود اسکن نموده و تصاویر اسکن شده آنها را از این لینک در صفحه ارسال مدارک در سایت ایرنیک ارسال نمایید.

پس از مراجعه به صفحه ارسال مدارک در سایت ایرنیک، در بخش “مدارک مربوط به امور شناسه‌ها”، گزینه “تکمیل فرم و ارسال مدرک” را انتخاب کنید؛ آنگاه  پس از تکمیل گزینه های ستاره (*) دار، دکمه “ارسال مدرک” را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید در قسمت “درخواست مرتبط با شناسه”، گزینه “اعمال تغییرات/تنظیمات شناسه: تغییر پاسخ محرمانه، گذرواژه، آدرس، شماره ثبت شرکت و نوع شناسه از محدود به حقیقی، همچنین اصلاح نام و کدملی صاحب شناسه” را علامت بزنید، چرا که اگر این کار را انجام ندهید شما امکان مدیریت دامنه خود در ایرنیک را نخواهید داشت.

پس از انجام مراحل بالا ایرنیک ظرف مدت حدود ۲۴ ساعت درخواست شما را بررسی کرده و سپس مشخصات جدید را مطابق درخواست در شناسه شما اعمال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *