تبریک نوروز سال 1401 و آغاز قرن جدید

تبریک نوروز سال ۱۴۰۱ و آغاز قرن جدید

بدین وسیله نوروز سال ۱۴۰۱ و آغاز قرن جدید را به کلیه عزیزان از جمله کارفرمایان، پرسنل و همکاران تبریک و شادباش عرض می کنم. امیدوارم در سال جدید همچون سالهای پیشین در مسیری رو به رشد قرار داشته باشیم و شاهد توسعه خدمات با اولویت کیفیت بر کمیت و اهمیت کسب رضایت خاطر هرچه بیشتر مشتریانمان باشیم.

در سال گذشته دستاوردهای شگفت انگیزی داشتیم؛ برنامه ۴ ساله ای که برای جایگزینی پرسنل دورکار با نیروهای کار حضوری داشتیم، پس از استقرار زیرساختهای لازم از جمله سستم مدیریت پروژه ها (پرتال پرسنل)، سرور مرکز تماس سراسری دفاترمان، سیستم ویدئوکنفرانس و… با برنامه ریزی و زحمت فراوان به طور کامل و به بهترین نحو ممکن به ثمر نشست و نتیجه فوق العاده آن را در ارائه خدماتی بی نقص شاهد بودیم. تلاشهایی که ضمن کسب رضایت مشتریان فعلی، چه در ارائه اجرای هرچه بهتر پروژه های بخش فنی و چه در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیزمان، منجر به برقراری ارتباط با شرکای تجاری جدیدی در کشورهای همسایه از جمله ترکیه، قرقیزستان، عمان و دبی (امارات متحده عربی) شد و راه اندازی دفتر تورنتو (کانادا) از جمله اقدامات موثری بود که چشم انداز ورود به سال و قرن جدید را روشن و امیدوار کننده ساخت.

در سال پیش رو با تکیه بر تجارب کسب شده از سالهای پیشین برآنیم تا ماموریت خود را در راستای آموزش و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی مورد نیاز از بین هموطنان عزیزمان را دنبال کنیم و با تحمیع دفاتر ایران در دفتر تهران و توسعه دفاتر خارج از کشور، با توسعه زیرساختهای فنی و تدوین استراتژی صحیح، با جذب مشتریان بین المللی و ارائه خدماتی منطبق بر استانداردهای بین المللی برای مشتریان جدیدمان از سراسر دنیا به کمک نیروهای ایرانی، باعث خرسندی و سربلندی هموطنان عزیزمان باشیم. همچنین تلاش خواهیم کرد با بهره برداری از توانایی های فنی تحت اختیار و به کمک ارتباطات دیپلماتیک، بستری امن برای مشتریانی که قصد صادرات به مقصدهای بین المللی دارند را فراهم آوریم.

از این رو دستان گرم و پرمهر شما عزیزان را می فشاریم و همیشه قدردان حمایتتان هستیم و هرآنچه در توان داریم را بکار می بندیم تا در کمال افتخار، خدمتگزارتان باشیم و با دیدن لبخند رضایت بر لبانتان خستگی از تن در کنیم.

در سال پیش رو برای کارفرمایانمان آرزوی موفقیت در کسب و کارشان دارم و امیدوارم اخلاق حرفه ای و تخصص همه ما الگویی برای جهانیان قرار بگیرد. همچنین برای پرسنل و همکاران دلسوز و زحمتکش مان نیز آرزوی رشد مداوم، جیبی پرپول و آسودگی خاطر دارم.

شما را به خالق خوبی ها می سپارم و سالی نیکو برایتان خواستارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *