حتما می دانید که نمایش کلمه کلیدی دلخواه در رتبه اول جستجوی گوگل با هر دو تکنیک سئو و تبلیغات کلیکی ممکن است با این تفاوت که سئو به صورت طبیعی و بر اساس شاخص های رتبه بندی گوگل سایت را در اولین رتبه نمایش می دهد و هزینه ای بابت نمایش یا کلیک بر روی لینک وب سایت در بر نخواهد داشت، در صورتی که در تبلیغات کلیکی می بایست حسابی به همین منظور افتتاح کنید تا بابت هر بار کلیک بر روی لینک وب سایت، مبلغی از شارژ شما کسر گردد.

تبلیغات کلیکی گوگل در کجا نشان داده میشوند؟
در خط اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و میخواهید هرکس در گوگل سرچ کرد “وکیل خوب در تهران” سایت شما را در سطر اول گوگل نشان دهد. آنگاه نیاز است تا از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

چرا روش تبلیغات کلیکی در گوگل را انتخاب می کنیم؟
زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار میدهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ میکند “وکیل در تهران” او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است. اما سایر تبلیغات مثلا تبلیغات بنری در سایت های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به وکیل ندارند.

چه کسانی باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنند؟
تقریبا همه! فروشندگان و دارندگان سایت های آنلاین. دکترها و وکلا. طراحان منزل، مکانیک خودرو، حمل و نقل، فروشندگان آژانس و تور و… میتوان گفت این نوع از تبلیغ، تبلیغی است که تمام بهترین اثر را برای تمامی اصناف دارد.

تبلیغ در گوگل از مرحله تصمیم گیری تا عمل چقدر طول میکشد؟
از مرحله ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله ای که سایت خود را در رده اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.

هزینه ها چگونه است؟
ابتدا باید ثبت سفارشی به همین منظور در پرتال مشتریان انجام شود، که به عنوان مثال ۲۰۰ درهم شارژ اولیه دارد. سپس بعد از ساخته شدن تبلیغ به ازای هر کسی که روی تبلیغ شما کلیک میکند مبلغی از اعتبار شما کم میشود. به عنوان مثال هر کلیک ۰.۰۵ درهم. و پس از تمام شدن اعتبار تبلیغ در گوگل باید نسبت به شارژ مجدد اعتبار اقدام کنید.

چه عواملی روی هزینه هر کلیک موثر است؟
هزینه هر کلیک به کلمه کلیدی که میخواهید برای آن تبلیغ در گوگل دهید بستگی دارد:

  • آیا دیگران هم برای آن کلمه کلیدی تبلیغ داده اند؟
  • چقدر سایت شما به کلمه کلیدی مرتبط است؟
  • مقدار کلیک های قبلی شما چقدر بوده است؟

هزینه های کلیک به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که معمولا پس از ساخته شدن اکانت گوگل ادوردز میتوان آن را پایین تر آورد.

هزینه ها را چگونه می توان مدیریت کرد؟
تنظیماتی از قبیل: حداکثر مبلغی که حاضرید برای هر کلیک هزینه کنید، حداکثر مبلغی که حاضرید روزانه خرج تبلیغات در گوگل کنید، مبلغ کلی که حاضرید روزانه خرج تبلیغ در گوگل خود کنید، همگی قابل تنظیم هستند.

چگونه هزینه های تبلیغ در گوگل کاهش میابد؟
کاهش هزینه های هر کلیک، هزینه های روزانه و ماهانه نیازمند دانش تخصصی گوگل ادوردز است که این مهم را ما در اختیار شما قرار میدهیم. دانشمان را با شما به اشتراک میگذاریم و به شما کمک میکنیم هزینه های کلیک کمتری بپردازید اما بازدید روزانه بیشتری داشته باشید.

پشتیبانی ما در چه مواقعی فعال است؟
به طور پیش فرض، هر سفارش به مدت یک ماه از تاریخ ثبت دارای پشتیبانی استاندارد می باشد و پس از آن بسته به پکیج پشتیبانی که پرتال کاربری خود انتخاب می کنید می توانید از خدمات ما به نحوی مطلوب بهره مند شوید.

چطور به کانون تبلیغات پاسارگاد اطمینان کنم؟
ما دپارتمان تخصصی تبلیغات هلدینگ پادرا هستیم. با بیش از ۱۴ سال سابقه و صدها مشتری. دارای نماد اعتماد و پارتنر رسمی گوگل.

چطور می توانم از شارژ هدیه گوگل استفاده کنم؟
ما گوگل پارتنر هستیم به همین دلیل به تمامی اکانت های جدید که از طرف ما ساخته شود، شارژ هدیه (پروموشن کد) تعلق می گیرد. پس از ساخت و شارژ اولیه اکانت و شروع تبلیغ در گوگل، در مدت ۳۱ روز، به هر مبلغی که جهت تبلیغاتتان هزینه کنید (یعنی مبلغی که از اکانت شما کسر و بابت تبلیغاتتان هزینه شود)، به همان مبلغ، تا سقف ۴۵۰ درهم شارژ هدیه دریافت خواهید کرد!