قرارداد همکاری مجریان آزادکار

قرارداد همکاری کانون تبلیغات پاسارگاد با مجریان آزادکار

هر یک از داوطلبین گرامی پیش از هرگونه همکاری، موافقت بی قید و شرط خود با توافقنامه حاضر را پذیرفته و ملزم به رعایت آن هستند.

 1. ۱
  ماده یک: تعاریف

  بند ۱) کانون تبلیغات پاسارگاد: کانون آگهی و تبلیغات پاسارگاد نوین با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به شماره پروانه ۳۰۰۱۴۰۹۴ به آدرس هرمزگان، جزیره قشم، بلوار ولیعصر، مجتمع تجاری سیتی سنتر ۱، لاین M4، پلاک ۲۳۱۸ و کد پستی ۷۹۵۱۶۱۹۹۶۸ و شماره تلفن ۰۷۶۹۱۰۱۰۴۱۰ به مدیریت آقای علی حقیقت جو به شماره همراه ۰۹۳۵۴۸۸۴۴۸۰ و وب سایت pasargadmarketing.com

  بند ۲) مجری آزادکار: داوطلبی که در یکی از زمینه های تخصصی مورد نیاز کانون تبلیغات پاسارگاد مهارت داشته و درخواست همکاری خود را از طریق راه ارتباطی مندرج در وب سایت رسمی کانون تبلیغات پاسارگاد به آدرس مستقیم pasargadmarketing.com/employment ارسال می کند.

  بند ۳) پروژه: شامل سفارشاتی عموما در زمینه فعالیت های کامپیوتری و اینترنتی که شرح هر یک به تفکیک و به مرور زمان، در وب سایت رسمی کانون تبلیغات پاسارگاد به آدرس مستقیم projects.pasargadmarketing.com منتشر می شود.

  بند ۴) پیشنهاد اجرای پروژه: درخواستی شامل مبلغ انجام و زمان تحویل پروژه، که مجریان به کانون تبلیغات پاسارگاد از طریق ایمیل به آدرس ali.haghighatjoo@gmail.com ارسال می کنند تا در صورت موافقت کانون تبلیغات پاسارگاد، اجرای پروژه فوق با مبلغ و زمان تحویل توافق شده به مجری سپرده شود.

  بند ۵) نرم افزار مدیریت پروژه: وب سایتی بنام تسکولو به آدرس taskulu.com که امکان مدیریت پروژه ها و ارتباط بین مجریان هر پروژه با یکدیگر و با کانون تبلیغات پاسارگاد را فراهم می کند.

 2. ۲
  ماده دو: طرفین قرارداد

  این قرارداد فی مابین کانون تبلیغات پاسارگاد و مجری آزادکار منعقد گردیده است.

 3. ۳
  ماده سه: موضوع قرارداد

  موضوع قرارداد عبارت است از انجام پروژه های توافق شده با کانون تبلیغات پاسارگاد توسط مجری آزادکار.

 4. ۴
  ماده چهار: مدت قرارداد

  مدت زمان قرارداد بر اساس توافق صورت گرفته میان کانون تبلیغات پاسارگاد و مجری آزادکار پیش از اجرای هر پروژه مشخص می شود که از زمان تائید کانون تبلیغات پاسارگاد آغاز شده و تا زمان تحویل نهایی کار توسط مجری آزادکار، منوط به تائید کانون تبلیغات پاسارگاد پایان می یابد.

 5. ۵
  ماده پنج: مبلغ قرارداد

  مبلغ قرارداد بر اساس توافق صورت گرفته میان کانون تبلیغات پاسارگاد و مجری آزادکار پیش از اجرای هر پروژه مشخص می شود که پس از تحویل نهایی کار توسط مجری آزادکار و تائید کانون تبلیغات پاسارگاد، در انتهای همان ماه توسط کانون تبلیغات پاسارگاد به حساب مجری آزادکار واریز می شود.

 6. ۶
  ماده شش: شرایط قرارداد

  کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه های انجام شده متعلق به کانون تبلیغات پاسارگاد بوده و مجری آزادکار هیچگونه مالکیتی در این خصوص نخواهد داشت.

 7. ۷
  ماده هفت: تعهدات طرفین

  بند ۱) مجری آزادکار متعهد می گردد کلیه نقطه نظرات کمی و کیفی کانون تبلیغات پاسارگاد را در اجرای پروژه محوله لحاظ نماید.

  بند ۲) مجری آزادکار متعهد می گردد پروژه محوله را در مدت زمان مقرر به کانون تبلیغات پاسارگاد به صورت کامل و بی نقص تحویل نماید.

  بند ۳) مجری آزادکار متعهد می شود از تکثیر پروژه انجام شده و همچنین فروش و یا ارائه رایگان به غیر خودداری نموده و در غیر این صورت کلیه ضرر و زیانهای مادی و معنوی وارد شده به کانون تبلیغات پاسارگاد را تقبل نماید.

  بند ۴) کانون تبلیغات پاسارگاد موظف به پرداخت مبالغ تعیین شده در مدت زمان مقرر به مجری آزادکار می باشد.

 8. ۸
  ماده هشت: حل و فصل اختلافات

  هرگاه طرفین نتوانند موضوع اختلاف را از طریق مذاکره رفع نمایند، موضوع از طریق مراجع قضایی در شهرستان قشم پیگیری و حل و فصل خواهد شد.

 9. ۹
  ماده نه: نحوه مکاتبه

  هر یک از راههای ارتباطی زیر حکم مکاتبات رسمی را خواهد داشت:

  • ارسال نامه الکترونیکی به آدرس ایمیل هر یک از طرفین
  • ارسال تیکت در وب سایت کانون تبلیغات پاسارگاد برای هر یک از طرفین
 10. ۱۰
  ماده ده: محرمانگی و رازداری

  جزئیات فنی پروژه های انجام شده توسط مجریان آزادکار و همچنین داده های ثبت شده توسط کانون تبلیغات پاسارگاد جزو اطلاعات محرمانه کانون تبلیغات پاسارگاد محسوب شده و مجری آزادکار موظف به حفظ اسرار سازمان می باشد، در غیر اینصورت مسئولیت افشای آن به هر نحو سهوا یا عمدا بر عهده طرف خاطی خواهد بود.

 11. ۱۱
  ماده یازده: قوه قهریه

  طرفین این قرارداد در هر شرایطی به جز موارد فورس ماژور ملزم به رعایت تعهدات خود می باشند. شرایط فورس ماژور عبارت است از هر حادثه خارجی غیرقابل پیش‌بینی و غیرقابل اجتناب، که مانع اجرای تعهد باشد. از این رو با توجه به ماهیت خدمات ارائه شده به جز مواردی چون جنگ های داخلی یا خارجی، قحطی و… لزوم انطباق با قوانین داخلی و بین المللی به صورت توامان با هم (نه فقط یکی) را نیز شامل خواهد بود.

 12. ۱۲
  ماده دوازده: تعداد صفحات، نسخ و مواد قرارداد

  این توافقنامه به صورت الکترونیکی تنظیم شده که طرفین در کمال صحت عقل و درایت و رضایت و تعهد قلبی و عملی به مفاد آن، آنرا کاملا درک نموده و پیش از هرگونه ثبت سفارش تماما پذیرفته اند.

WhatsApp همواره پاسخگوی شما هستیم